Для учня

Критерії оцінювання
навчальних досягнень учнів
Рівні навчальних досягнень учнів
Бали
Критерії оцінювання навчальних досягнень учнів






І. Початковий

1
Учень розрізняє окремі географічні явища чи об’єкти (гори і рівнини, суша і океан, село і місто, галузь і т.д.) та з допомогою вчителя знаходить їх на карті.


2
Учень за допомогою вчителя відтворює окремі факти на елементарному рівні, розрізняє один або декілька запропонованих географічних об’єктів та з допомогою вчителя намагається знайти їх на карті.


3
Учень у деяких випадках дає нечіткі характеристики географічних об’єктів; за допомогою вчителя знаходить їх на карті, може самостійно розрізнити окремі географічні поняття.








ІІ. Середній



4
Учень частково відтворює текст підручника, дає нечітке визначення основних понять і термінів за допомогою вчителя. Називає, відповідно до теми конкретного уроку, компоненти географічної оболонки та складові господарства; повторює за зразком практичну роботу; під час відповіді намагається користуватися географічною картою.



5
Учень відтворює частину навчального матеріалу без розкриття причинно – наслідкових зв’язків, описує географічні об’єкти чи явища за типовим планом. Намагається робити висновки без підтвердження їх прикладом; частково володіє обов’язковою географічною номенклатурою.



6
Учень самостійно дає більшість визначень, передбачених метою уроку, відтворює значну частину вивченого матеріалу у відповідності з його викладом у підручнику. З допомогою вчителя виявляє причинно – наслідкові зв’язки, ілюструє їх власними прикладами. На середньому рівні володіє географічною номенклатурою та картою.



7

7
Учень має достатні географічні знання і застосовує їх для вирішення стандартних ситуацій. Має цілісне уявлення про природні та суспільні явища, вміє вести спостереження за навколишнім середовищем, достатньо володіє картографічним матеріалом.



ІІІ. Достатній



8
Учень засвоїв основні уявлення, поняття і критерії географічної науки про Землю та господарську діяльність людини. Застосовує здобуті знання на практиці, використовуючи прийоми аналізу статистичних даних про господарство і населення, показує їх зміну у часі. Вміє наводити приклади взаємодії людини і природи; знає обов’язкову географічну номенклатуру.



9
Учень на достатньому рівні володіє навчальним матеріалом, може застосувати його для виконання практичних робіт; має чіткі уявлення про компоненти природи і просторову організацію господарства; пояснює причинно – наслідкові зв’язки в природі і господарстві; майже без помилково працює з картографічним матеріалом.










ІV. Високий



10
Учень усвідомлює сучасну географічну картину світу, здійснює оцінку певних процесів та явищ, передбачених навчальною програмою; пояснює прикладне значення географічних знань, дає розгорнуту відповідь, відбирає необхідні знання; вільно застосовує більшість географічних понять та може їх класифікувати; добре володіє картографічним матеріалом.



11
Учень має глибокі знання про об’єкт вивчення, застосовує наукову термінологію, аргументує свої твердження і висновки,  вміє працювати з рекомендованими вчителем джерелами географічної інформації; на високому рівні аналізує та використовує картографічну інформацію.




12
Учень володіє ґрунтовними географічними знаннями у межах вимог навчальної програми, висловлює та аргументує власне ставлення до різних поглядів на об’єкт вивчення; самостійно аналізує природні та суспільні явища, робить відповідні висновки і узагальнення; здатний розв’язувати проблемні завдання; вільно володіє картографічною інформацією та творчо її використовує.


Пам’ятка для розв’язування проблемного завдання
1.     Усвідомлення проблеми, розкриття суперечності
Необхідно виконати такі дії:
ü уважно прочитати завдання;
ü знайти умову і вимоги завдання;
ü пригадати все, що знаєте про цей географічний об’єкт або явище;
ü які причино – наслідкові зв’язки його пояснюють;
ü зіставити раніше здобуті знання й нову інформацію;
ü виявити суперечність, приховану в завданні.
2.     Формування гіпотези
Висловити припущення про причини виникнення явища чи об’єкта, тобто сформулювати гіпотезу.
3.     Доведення гіпотези
Треба поставити нове запитання, виходячи з припущень, висловлених у гіпотезі, відповісти на це запитання; якщо можливо, перевірити свою відповідь.
4.     Узагальнений висновок
Слід відповісти на запитання:
ü Які нові знання здобули?
ü Що нового дізналися про причино – наслідкові зв’язки, які пояснюють це явище або об’єкт?

Як написати сенкан?

Сенкан — це вірш, що складається з п’яти рядків.
Слово ”сенкан” походить від французького слова ”п’ять” і позначає вірш у п’ять рядків.
1. перший рядок має містити слово, яке позначає тему (звичайно, це іменник)
2. Другий рядок – це опис теми, який складається з двох слів (два прикметника)
3. Третій рядок називає дію, пов’язану з темою, і складається з трьох слів (звичайно це дієслова).
4. Четвертий рядок є фразою, яка складається з чотирьох слів і висловлює ставлення до теми, почуття з приводу обговорюваного.
5. Останній рядок складається з одного слова — синоніма до першого слова, в ньому висловлюється сутність теми, ніби робиться підсумок.

ЗНО !!!

Загальна характеристика тесту з географії 2018 р.


















































Програма ЗНО з географії 2018 року


Програма зовнішнього незалежного оцінювання досягнень випускників навчальних закладів системи загальної середньої освіти з географії, що є конкурсним предметом при вступі до вищих навчальних закладів за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра (спеціаліста, магістра медичного та ветеринарно-медичного спрямувань) на основі повної загальної середньої освіти.
На підставі затвердженої програми укладаються тестові завдання для проведення зовнішнього незалежного оцінювання.
ЗНО з історії УкраїниІсторію потрібно знати, особливо якщо попереду ЗНО.

Історія складається з великої кількості дат, подій і персоналій. Освоїти обширний матеріал самотужки складно, тому необхідно шукати для себе шляхи засвоєння та вивчення матеріалу з історії України.
Систематизувати інформацію і виокремити найбільш важливудопоможе лише фахівець. Досвідчений викладач сфокусує увагу абітурієнта на важливих аспектах, наповнить змістом і проконтролює процес навчання. На професійних курсах підготовки викладачі дбають не тільки про знання, а й про мотивацію учнів. Цінність підготовчих курсів у тому, що викладач щоразу готує авторський урок. А той містить необхідний конспект, карти, завдання і тести. Викладач перевіряє рівень засвоєння матеріалу, вказує на помилки та коментує їх.
Кілька корисних порад при підготовці до ЗНО з історії
Незалежне тестування не повинно бути перешкодою при вступі до вищого навчального закладу. Навпаки ЗНО є додатковим шансом перевірки реальних знань, набутих під час навчання в школі, та відбору найкращих для навчання вишах з різним рівнем престижності. Таке розуміння системи незалежного тестування допоможе вам налаштуватися на "хвилю" продуктивної підготовки до зовнішнього тестування.

Реєстрація на ЗНО вже триває, а тому час підготовки до тестування також повинен вже розпочатися. Отже, для абітурієнтів, які готуються до здачі незалежного тестування з історії України чи всесвітньої історії, ми надаємо деякі поради по підготовці.

1. Конспект з датами

Ознайомтеся з програмою ЗНО з історії України чи всесвітньої історії, а після цього зробіть собі повний конспект всіх історичних дат, які необхідно знати на тестуванні, в хронологічному порядку. Біля кожної дати напишіть, що означає ця дата. Але краще підписуйте не так, як це написано в підручнику, а так, які найяскравіші асоціації викликає у вас та чи інша історична подія. Час від часу перевіряйте себе разом із друзями або попросіть вчителя історії допомогти вам у підготовці до ЗНО таким чином.

2. Назви документів заучуйте точно

Якщо назву та опис історичної події ще можна записати своїми словами до свого конспекту, то назви документів треба знати точно і напам`ять. Можна їх просто зазубрити. А для того, щоб запам`ятати їх було легше, намагайтеся якомога більше прив`язати назви документів до історичних подій, з якими вони пов`язані. І дати! Звичайно, вам необхідно знати, коли було підписане те чи інше історичне свідоцтво.

3. "Вмикайте" логіку

Хоча історія і вважається гуманітарним предметом, це зовсім не означає, що треба забувати про логічне та навіть аналітичне осмислення історичний подій. Чи відомо вам, що на ЗНО трапляються "хитрі" запитання? Для вірної відповіді на них недостатньо просто зазубрити перелік історичних подій. Тут вам допоможе тільки ваше мислення та розбір конкретної ситуації.

4. У диспутах народжується істина

Як би смішно це не звучало, але зробіть історію темою свого спілкування з друзями. Особливо з тими, яким також треба буде здавати ЗНО з цього предмету. Ви можете домовитися, що кожен із вас буде доводити інтереси однієї із сторін переговорів чи просто розповідати про події навкруги від імені історичних діячів. Всього декілька годин практичних диспутів на тиждень допоможуть вам краще зрозуміти та навіть "пережити" історичні події, що значне допоможе вам у розумінні сутності цих подій.

5. Вивчайте історичні карти

По-перше, карти є наочними посібниками для кращого засвоєння матеріалу. Особливо це стосується візуалів – людей, які найкраще сприймають інформацію очима. А по-друге, тести минулих років містили запитання з картами. Отже, вам краще розуміти, де знаходилася та чи інша стародавня держава, подивившись на карту, ніж читаючи величезний опис її географічного положення. Історія та географія схожі своєю необхідністю вивчення карт, тільки акцент робиться на інших аспектах. Але проаналізувавши карту, можна зробити як історичні, так і географічні висновки.

БАЖАЮ УСПІХІВ!

ДПА 9 клас 2019


Пропоную учням 9 класу завдання з правознавства http://old.mon.gov.ua/img/zstored/files/9-14.pdf !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

16.03.2020
Географія, 6 клас
тест "Гідросфера" 
Запитання 1
Основна маса води гідросфери зосереджена в:
варіанти відповідей

льодовиках


річках і озерах


морях і океанах


болотах
Запитання 2
Переміщення води в природі: океан – атмосфера – суходіл – океан - це:
варіанти відповідей

великий колообіг


випаровування


малий колообіг


циркуляція води
Запитання 3
Середземне море є:
варіанти відповідей

міжпростірним морем


внутрішнім


окраїнним


протоковим
Запитання 4
Водну оболонку Землі називають:
варіанти відповідей

атмосфера


гідросфера


літосфера


біосфера
Запитання 5
Берингове море є:
варіанти відповідей

міжпростірним мерем


внутрішнім


окраїнним


протоковим
Запитання 6
Головною властивістю вод Світового океану є:
варіанти відповідей

припливи і відпливи


утворення айсбергів


солоність


хвилі
Запитання 7
Утворення морських течій - це наслідок дії:
варіанти відповідей

рух земної кори


вітру


Сонця


Місяця
Запитання 8
Найглибша западина(жолоб) Світового океану?
варіанти відповідей

Маріанська


Курильська


Філіппінська


Великий Бар,єрний Риф
Запитання 9
Вкажіть одиницю вимірювання солоності води:
варіанти відповідей

Проміле


Відсотки


Градуси


Бали
Запитання 10
Визначте серед запропонованих найглибше озеро:
варіанти відповідей

Каспійське


Азовське


Байкал


Світязь
Запитання 11
Яку частину поверхні Землі вкриває Світовий океан?
варіанти відповідей

78%


68%


96,5%


71%
Запитання 12
Найпотужніша тепла течія в океані:
варіанти відповідей

течія Західних Вітрів


Лабрадорська течія


течія Гольфстрім


Південна пасатна течія

Історія України, 7 клас 
Тести "Галицько-Волинська держава"
17.03.2020
8 клас всесвітня історія
Контрольна робота №2
Тема. Османська імперія. Країни Східної Європи у ХVІІ - І пол.Х VІІІ ст.
І рівень (1 тестове завдання = 0,5 бала, 6 тестових завдань = 3 бали)
1. Столицею Османської імперії 1453 р. стало місто:
а) Адана;
б) Ізмір;
в) Стамбул;
г) Анкара.
2. Яке ханство визнало залежність від Османської імперії?
а) Казанське;
б) Сибірське;
в) Кримське;
г) Астраханське.
3. Хто з московських царів у 1547 р. зійшов на престол і став іменуватися «государ всієї Русі»?
а) Іван ІІІ;
б) Іван IV;
в) Лжедмитрій І;
г) Лжедмитрій ІІ.
4. Хто з османських правителів керував державою в період з 1566 по 1574 рр.?
а) Селім І Грізний;
б) Сулейман І Пишний;
в) Селім II;
г) Осман ІІ.
5. Укажіть одну з головних причин Лівонської війни:
а) намагання Московської держави отримати вихід до Чорного моря;
б) намагання Московської держави отримати вихід до Білого моря;
в) намагання Московської держави отримати вихід до Балтійського моря;
г) намагання Московської держави отримати вихід до Каспійського моря;
6. Яка подія стала початком закріпачення селян в Московській державі?
а) опричнина;
б) Лівонська війна;
в) скасовано Юр’їв день;
г) прийнято «Судебник».
ІІ рівень (1 завдання = 1 бал, 3 завдання = 3 бали)
7. Дайте визначення поняття «Смутні часи».
8. Перелічіть держави, з якими воювала Річ Посполита (мінімум 3).
9. Заповніть таблицю, указавши у відповідному стовпчику порядковий номер поняття або назви.
1) Смута, 2) сейм, 3) створення центральних органів управління — приказів, 4) шляхта, 5) фільварок, 6) поява стрілецького війська, 7) опричнина, 8) уніати, 9) підкорення Сибіру.
МОСКОВСЬКЕ ЦАРСТВО


ІІІ рівень (1 завдання = 1,5 бали, 2 завдання = 3 бали)
10. Установіть відповідність між містами Османської імперії та територіями, на яких вони знаходилися:
а)
Бахчисарай;
1.
Балкани;
б)
Софія;
2.
Дворіччя;
в)
Єрусалим;
3.
Єгипет;
г)
Олександрія.
4.
Палестина;


5.
Крим.
11. Зобразіть структуру правління Речі Посполитої у вигляді схеми.
IV рівень (1 завдання = 3 бали)
12. Проаналізуйте реформи московського царя Івана IV Грозного? Порівняйте правління на початку та під кінець його життя? Чи можна вважати московського царя врівноваженим і розсудливим правителем? Свою думку обґрунтуйте.

                                                    7 клас всесвітня історія
                      Контрольна робота № 2
                   Тема. Європейські держави в добу середньовіччя. Культура Західної Європи в V- ХV ст.
Скандинавія. Франція
1. Позначте станово-представницький орган, скликаний у Франції:
а) сейм;
б) парламент;
в) Генеральні штати;
г) Боярська дума. 

2. Позначте ім'я людини, яку у Франції вшановують як героя:
а) Філіпп II Август;
б) Жанна д'Арк;
в) Людовик IX Святий;
г) Філіпп IV Красивий.

3. Позначте розповсюджені назви скандинавів:
а) вікінг;
б) мавр;
в) варяг;
г) норман;
д) осман.

4.Розташуйте у хронологічній послідовності події:
а) започаткування династії Капетингів;
б) початок Столітньої війни;
в) утворення Шведського королівства;
г) створення централізованої держави у Франції.
5. Встановіть відповідність між іменем скандинавського божества та його визначенням:
а) Одін;                        1) богиня кохання, шлюбу;
б) Тор;                          2) забирають полеглих воїнів до палацу Одіна;
в) Фрігг;                      3) бог війни;
г) валькірії.                 4) бог блискавки та грому;
                                     5) дав життя восьминогому коню Одіна.
6. Позначте наслідки Столітньої війни для Франції:
а) вигнання англійців з території країни;
б) панування англійців;
в) прискорення об'єднання Франції;
г) феодальна роздробленість;
д) встановлення абсолютної монархії.

7. Позначте наслідки війни Червоної та Білої троянди:
а) зміцнення королівської влади;
б) започатковано династію Стюартів;
в) започатковано династію Тюдорів;
г) перетворення Англії на впливову європейську державу; 
д) існування феодальної роздробленості.   

8. Вкажіть назву епічної поеми народів Північної Європи.
Події відбуваються в Скандинавії. Головний герой - молодий воїн - убиває дракона.

9. Вкажіть назву французького герцогства.
Після приєднання цього герцогства всі землі Франції були підпорядковані владі короля. У Франції була створена централізована держава


Англія

 І

1. Позначте, під чиїм керівництвом розпочалось норманське завоювання Англії:

а) Іоанн Безземельний


б) Вільгельм Завойовник; 

в) Генріх Тюдор; г) Симон де Монфор


2. Позначте документ, який обмежував королівську владу в Англії:

а) «Дігести»; б) «Книга Страшного суду»; в) Велика хартія вольностей;

 г) саги.


3. Позначте складові англійського парламенту:

а) королівська рада; б) палата лордів; в) Генеральні штати; г) палата общин.


4. Розташуйте у хронологічній послідовності події:

а) створення парламенту;

б) завоювання данцями Англії;

в) війна Червоної та Білої троянди;

г) підписання Великої хартії вольностей.


II

5. Встановіть відповідність між іменем історичної особи та її діяльністю:

а) Канут Великий;                         1) збирав своїх рицарів за круглим столом;

б) Іоанн  Безземельний;                2) започаткував королівську династію;

в) Уот Тайлер;                               3) підписав Велику хартію вольностей;

г) Генріх  Тюдор.                     4) завоював Англію;

                                                        5) очолив народне повстання.

а

б

в

г


III

7. Прочитайте уривок із середньовічної балади. Назвіть ім'я головного героя.

«Гуляли вільнії стрільці У хащах лісових, Не пропускали багачів, -Все забирали в них».

8. Назвіть ім'я одного з англійських королів.

Королював після Генріха II. Був здібним воєначальником, хоробрим воїном, поетом і музикантом. Усе життя провів у походах.

22

Німеччина. Країни басейну Середземномор'я

І

1. Позначте арабське володіння на Піренейському півострові, яке найдовше зберігало свою незалежність:

а) Кордовський халіфат; в) Кордовський емірат;    _

б) Багдадський халіфат; г) Гранадський емірат.

2. Позначте назву в ід воювання іспанцями і португальцями земель, загарбаних арабами:

а) «Наступ на Схід»; в) Швейцарський союз;

б) Реконкіста; г) міста-держави.

3. Позначте країни, які мали республіканську форму правління:

а) Флоренція; б) Генуя; в) Швеція; г) Франція.

4. Розташуйте у хронологічній послідовності події
а) визнання незалежності Швейцарії;
б) утворення «Священної Римської імперії»;
в) утворення Іспанського королівства;
г) Грюнвальдська битва.
II
5. Встановіть відповідність між іменем історичної особи та її діяльністю:
1) здійснив «ходіння в Каноссу»;
2) утворив «Священну Римську імперію»;
3) утворення Іспанського королівства;
г) Ізабелла та 4) очолив повстання селян; Фердинанд.    5) заснував місто-державу.
а) Оттон І;
б) Генріх IV;
в) Вільгельм Телль;

6. Позначте наслідки німецького «наступу на Схід»:
а) понімечення та покатоличення місцевого населення;
б) занепад торгівлі та ремесел;
в) поразка польсько-литовсько-руського війська біля селища Грюнвальд;
г) утворення нових держав; І-■-
д) утворення Швейцарського союзу. І_
III
7. Прочитайте текст. Вкажіть назву вказаної посади.
Йому належала урядова влада в найбільших містах-комунах - Венеції та Генуї. Обирався довічно з най-впливовіших родів. Мав необмежену владу над урядом, армією та церквою.
8. Прочитайте текст. Назвіть ім'я людини, про яку йдеться в тексті.
З 80-х років XV ст. очолював іспанську інквізицію. Його називали «великим інквізитором». Був ініціатором вигнання євреїв з Іспанії.


Середньовічна культура Західної Європи. Освіта. Наукові знання

І

1. Позначте навчальний заклад, у якому надавали вищу освіту:

а) монастирська школа;

б) єпископська школа;

в) міська школа; 

г) університет.


2. Позначте викладачів у середньовічній школі:

а) диякон;

б) купець;

в) чернець; 

г) алхімік.


3. Позначте предмети, які викладалися в середньовічній школі:

а) арифметика;

б) фізика;

в) граматика;

г) хімія;

д) астрономія.


4. Позначте міста, які в XV ст. мали відомі університети:

а) Париж (Франція);

б) Москва (Росія);

в) Болонья (Італія);

г) Оксфорд (Англія);

д) Прага (Чехія).

II

5. Вкажіть, яке поняття поєднує цих середньовічних релігійних філософів?

П'єр Абеляр, Бернар Клервоський, Аверроес, Фома Аквінський.


Завдання 7. Середньовічна культура Західної Європи. Література. Мистецтво. Відродження

І

1. Позначте, який світогляд мала середньовічна людина

а) світський;

б) схоластичний;

в) релігійний;

г) античний.


2. Позначте, як називали рицаря-поета у Франції:

а) декан;

б) трубадур;

в) герольд;

г) алхімік.


3. Позначте, які архітектурні стилі існували в середньо вічній Європі:

а) бароко;
б) класичний;
в) романський;
г) античний;
д) готичний.

4. Позначте імена середньовічних європейських поетів: 
а) Франсуа Війон; б) Фірдоусі; 
в) Данте Аліг'єрі; г) Ібн-Сіна; 
д) Джефрі Чосер.
II
5. Встановіть відповідність між ім'ям казкового героя та тваринами:
а) Ренар;             1) ведмідь;
б) Ізегрім;           2) борсук;
в) Брьон;             3) лев;
г) Нобль.             4) вовк;
                             5) лис.
а

б

в

г




6. Встановіть відповідність між термінами та їхнім основним змістом:
а) університет;   1) викладення навчального матеріалу;
б) декан;             2) об'єднання викладачів відповідно до предметів;
в) ректор;            3) глава університету;
    г) кафедра           4) вищий навчальний заклад;
                                 5) керівник факультету.

7. Позначте причини використання дослідних знань:
а) здобуто дослідні знання у вивченні зірок;
б) вивчення властивостей хімічних елементів;
в) бажання церкви прискорити розвиток науки;
г) введення нових шкільних предметів.

III
8. Прочитайте текст і вкажіть, кому належать наведені слова.
«Без досліду не можна нічого пізнати з певністю. Дослідна наука необхідна дослідникові, подібно тому, як корабельному тесляреві необхідно знати мистецтво судноводіння... Дослід дає можливість відділити істинне від хибного в усіх науках».

9. Позначте значення доби Відродження для Європи:
а) поширення освіти;
б) нехтування спадщиною античності;
в) переворот у науці;
г) створення шедеврів в образотворчому мистецтві; 
д) поява літературних шедеврів. 

10. Вкажіть вид оздоблення.
Прикрашав готичний храм. Був виконаний зі шматочків прозорого кольорового скла.

11. Вкажіть назву середньовічної світоглядної системи.
Наголошувала на тому, що люди, а не Бог, несуть відповідальність за обраний ними життєвий шлях; обстоювала права особистості, вважала, що людина має право насолоджуватися природою, коханням, славою, повинна бути щедрою та великодушною, має прагнути до знань.

8 клас історія України
Тема. Українські землі в 20-90 рр. ХVІІІ ст.

9 клас Історія України
Тема. Україна на початку ХХ століття перед викликами модернізації
онлайн-тест заходимо в гугл, знайдіть
... 9 класУкраїна початку XX стперед викликами модернізаціїЗавдання для ... Укажіть назву історичного явища, із яким пов'язане зведення зображеної ...

9 клас всесвітня історія
Тема. Модернізація країн Європи та Америки в останні третині ХІХ - на поч. ХХ ст. Пробудження Азії.
І. В Троїстий союз входили такі країни:
а) Німеччина, Австро-Угорщина, Франція;
б) Німеччина, Австро-Угорщина, Росія;
в) Німеччина, Австро-Угорщина, Італія;
г) Німеччина, Австро-Угорщина, Іспанія.
а) Німеччина, Австро-Угорщина, Франція; б) Німеччина, Австро-Угорщина, Росія; в) Німеччина, Австро-Угорщина, Італія; г) Німеччина, Австро-Угорщина, Іспанія;


  1. У якому році було створено дуалістичну державу – Австро-Угорську імперію?
а) 1860 р.: б) 1867 р.; в) 1870р.; г) 1877 р.;


  1. Лідер лібералів Великої Британії у 1868-1902 рр.
а) В. Гладстон; б) Б. Дізраелі; в) Р. Солсбері; г) Артур Джеймс Балфур;
Середній рівень
  1. Установіть відповідність між історичною особистістю та країною в якій він діяв.
  1. Отто фон Бісмарк
А. Австро-Угорщина
  1. Адольф Тьєр
Б. Японія
  1. Франц Йосиф
В. Китай
  1. Муцухіто Мейдзі
Г. Німеччина
Д. Франція


  1. Установіть хронологічну послідовність подій
А. проголошення конституції Японії; Б. Сіньхайська революція; В. Скасування кріпосного права в Росії; Г. утворення Троїстого союзу


  1. Впізнай історичну особу за описом
«26-й президент США. У внутрішній політиці проводив «справедливий курс». Ця політика передбачала: ухвалення антитрестівських законів; заходи з охорони природних ресурсів.»
Достатній рівень


  1. Підготуйте шпаргалку
У першій лінії – з поданих букв утворіть слово та складіть речення за поданим початком;
у другій лінії дайте визначення поняття та складіть речення за поданою кінцівкою;
у третю лінію впишіть нововивчене поняття, його значення та складіть речення правильно вживаючи це поняття в контексті


Поняття
Значення поняття
Речення з використанням поняття
ФАУСРЗМИЖ
Рух за надання виборчих прав жінкам
Заданий початок
«У 1890 році лідери Е. Стенсон і С. Ентоні…..
Сегрегація

Задана кінцівка
«……………….узаконив расову сегрегацію.»





Високий рівень
  1. Уяви себе менеджером рекламної агенції, яка отримала замовлення на виготовлення рекламного буклету «Сінхайська революція». Запропонуйте макет буклету.
Мистецтво. Масол Л.М. для 9 класу
Тести на урок за темою №23-24 "Українське кіно"
1.Українське кіно веде свою історію з:
А)1898р;
Б)1922р;
В)1907.

2.В якому місті була створена перша кіностудія:
А)Київ;
Б)Ялта;
В)Одеса.
3.Дайте відповідь на питання. В честь якого кіномитця було названо одну із українських кіностудій?
4.Піонери вітчизняного кінематографа насамперед приділяли увагу:
А)Жанру комедії;
Б)Екранізації популярних вистав;
В)Жанрам мелодрами й авантюрного фільму.

5.Теоретиком документального кіно вважають:
А) Сергія Ейзенштейна;
Б)Дзигу Вертова;
В)Сергія Параджанова.
6. З’єднайте стрілками відповідні частини визначень.
1) поетичне кіно                  А)  Савченко, Луцій, Кохан, Іллєнко.
2) міська проза                     Б) Кіра Муратова.
3)Історичні фільми              В)Параджанов, Іллєнко, Осика.
7. Вставте пропущені слова. Фільм "У бій ідуть лише "старики"" зняв                  , в якій режисер одночасно зіграв і головну роль. Цей фільм належить до фільмів на              тему.
8.Найтитулованіший український художній фільм, що має понад 40 нагород, серед яких три призи Каннського кінофестивалю:
А) "Подорожні";
Б) "Крос";
В) "Плем'я".
9.Українська анімація з'явилася в:
А) 1907р;
Б) 1927р;
В) 1939р.
10.Візитною карткою української анімації став:
А) Мультфільм "Ведмедик і той, що живе в річці";
Б) Мультфільм "Лікар Айболить";
В) "Козацький серіал".
11.Анімація - це ...:
А)вид кіномистецтва, що полягає у зйомці фільмів на сатиричні сюжети;
Б)вид кіномистецтва, що полягає у зйомці мальованих або об'ємних персонажів;
В)вид кіномистецтва, що полягає у зйомці документального звукового фільму.
12. Сергій Параджанов зняв фільм, який вважають маніфестом українського поетичного кіно:
А)"Мамай"
Б)"Тіні забутих предків"
В)"Камінний хрест"
8 клас мистецтво
Тема. Романтизм в образотворчому мистецтві.

Тестові завдання

1. Що виникає у мистецтві на противагу класицизму?
а)

Рококо

б)

Романтизм

в)

Бароко
2. Що здебільшого ідеалізують романтики?
а)

Минуле

б)

Теперішнє

в)

Щось казкове
3. Хто був лідером романтизму в образотворчому мистецтві?
а)

В. Гюго

б)

Олександр Дюма

в)

Ежен Делакруа
4. Назвіть картину Ежена Делакруа, яка є своєрідним маніфестом волелюбних парижан.
а)

"Свобода на барикадах"

б)

"Поранений кірасир"

в)

"Присяга Гораціїв"
5. Хто був палким прихильником героїки наполеонівської доби?
а)

Вільям Тернер

б)

Давид Фрідріх

в)

Теодор Жеріко
6.Картини якого художника можна назвати "пейзажами душі"?
а)

Каспар Давид Фрідріх

б)

Теодор Жеріко

в)

Вільям Тернер
7. Хто досягнув високої майстерності у жанрі пейзажу?
а)

Каспар Давид Фрідріх

б)

Вільям Тернер

в)

Теодор Жеріко
8. Який живописець був наставником багатьох українських художників, які вчилися в Санкт-Петербурзькій Академії мистецтв?
а)

Василь Шьернберг

б)

Вільям Блейк

в)

Карл Брюллов
9. Який з художників був одним з перших живописців, хто відкрив мальовничість українських краєвидів і народного побуту?
а)

Василь Штернберг

б)

Іван Айвазовський

в)

Аполлон Мокрицький
10. Назвіть художника, який створив галерею портретів своїх сучасників, переважно людей творчої праці, портрети жінок, які позначені духом романтичної піднесеності.
а)

Вільям Тернер

б)

Вільям Блейк

в)

Аполлон Мокрицький
11. Назвіть, хто не належить до представників романтизму в образотворчому мистецтві.
а)

Василь Штернберг

б)

Карл Блюллов

в)

Ежен Делакруа

г)

Гартман Вітвер
12. Оберіть правильну відповідь.
а)

Романтизм -художній напрям, у якому зображення має переносне значення, вираження ідей у предметному образі.

б)

Романтизм - художній напрям,основні риси якого це пишна декоративність, динамічність, урочистість.

в)

Романтизм - художній напрям, протилежний класицизму, з переважанням емоційного, фантастичного; відображає конфлікт між ідеалом і реальністю.

Уроки 28-29. Музика епохи романтизму


Тестові завдання
1. Романтичний стиль передбачає
а)

культ пристрастей

б)

конфлікт між ідеалом та реальністю

в)

прагнення до свободи

г)

віра в розум людини
2. Фортепіанна музика Ф. Шопена:
а)

містить цитування народної пісні

б)

не виявляє цитування народних мелодій
3.Першим, хто давав концерти без нот, граючи всі твори напам'ять, був:
а)

Ф. Шопен

б)

Ф. Ліст

в)

Н. Паганіні
    4. Цей композитор міг виконувати твори, навіть якщо на скрипці не вистачало однієї або декількох струн, а до Дня народження імператора він написав сонату "Наполеон" для однієї струни (соль).
а)

Н. Паганіні

б)

Ф. Ліст

в)

А. Вівальді

г)

А. Дворжак
5. Цього композитора прославили його "Слов'янські танці", у яких розкрито красу народної музики чехів, словаків, українців, сербів, поляків:
а)

Ф. Шопен

б)

А. Дворжак

в)

Р. Шуман
6. Хто серед запропонованих композиторів зверталися до програмності у музиці?
а)

Р. Шуман

б)

П. Чайковський

в)

Л. ван Бетховен

г)

А. Вівальді
7. Якого видатного композитора поховали на паризькому кладовищі Пер-Лашез, а серце, за його заповітом, перевезли на Батьківщину - воно покоїться в костелі Святого Хреста у Варшаві?
а)

Дж. Верді

б)

К. Сен-САнс

в)

Ф. Шопен
8. Хто із запропонованих композиторів під час концертних турів виконував лише власні музичні твори?
а)

Е. Гріг

б)

А. Дворжак

в)

Ф. Ліст
9. Які з поданих українських пісень-романсів мають літературне походження?
а)

"Їхав козак за Дунай"

б)

"Взяв би я бандуру"

в)

"Дивлюсь я на небо"
8 клас всесвітня історія

Московське царство. Іван ІV Грозний. Смутний час
6 клас географія

онлайн-тест "Гідросфера"
https://naurok.com.ua/test/start/84282


8 клас географія
Тема. Населення України та світу
06.04 - 24.04
5 клас
Природознавство
параграф (потім парагр.) 42, завд.3 та попрацюйте ст.161
парагр. 43, завд. 3, 5, 6 ст.167
парагр. 44 сторінка природодослідника ст. 172 (екосистема: річка, сад)

Основи здоров'я
парагр.27 скласти памятку безпечної поведінки з незнайомцями.
парагр. 28 завд. 1, 2 ст.145, завд. 2 ст 148
парагр. 29 завд. 1-4 ст.151, пограй у крос-тест на ст.152, описати випадки забруднення довкілля у нашому селі.

6 клас
Біологія
парагр. 49 контрольні запитання 1-3 ст 225
парагр. 50 контрольні запитання 1-3 ст 230
парагр. 51 контрольні запитання 1, 2 ст 234
парагр. 52 контрольні запитання 1-5 ст 239
парагр. 53 контрольні запитання 1-3 ст 242
парагр. 54 контрольні запитання 1-4 ст 247
завдання "Проаналізуйте, що спільного та відмінного між лишайниками та мікоризою"
парагр. 15, 16 ст. 72 заповніть таблицю.

Основи здоров'я
парагр. 28 завд. 1, 2 ст. 161
парагр. 29 завд. 3* ст. 162
парагр. 30 переваги і недоліки велосипеда, виконати два тести на ст. 172

7 клас
Біологія
парагр. 48 перевірте свої знання 1-4 ст. 189
Міні-проекти "Чому мінрують тварини", "Як спілкуються тварини".
парагр. 49 запитання 1-4 ст. 191
Міні-проекти "Як вчаться пташенята", "Як тварини користуються знаряддями праці".

Хімія
парагр. 29 вп. 8, 14, творча майстерня завд. 16, проект "Дослідження фізичнихх та хімічних властивостейводи" ст. 162
тести ст. 163 - 165
повідомлення "Кислоьні дощі"
Задача. Обчислити відносну молекулярну масу води та масові частки оксигену та гідрогену у воді.

Основи здоров'я
парагр. 23 завд. 2 ст. 151, завд. 1, 2 ст. 153
склади рейтинг телепередач, які подобаються найбільше і найменше. Поясни свій вибір.
парагр. 24 завд. 1-3 ст. 155, завд. 3, 4 ст. 157, завд. 1-3 ст. 158, завд. 1, 2 ст. 159
парагр. 25 "Як працює реклама" завд. 1, 2 ст. 161
"Напиши есе" завд. 2 ст. 165, завд. 4 ст. 165, 166

8 клас
Біологія
парагр. 48 дайте відповідь на запитання 1-6, виберіть одну правильну відповідь поиіркуйте ст. 227
парагр. 49 дайте відповідь на запитання 2, 3; виберіть одну правильну відповідь поиіркуйте ст. 231
парагр. 50 дайте відповідь на запитання 2, 3, 4, 5; виберіть одну правильну відповідь поиіркуйте ст. 235
парагр. 51 дайте відповідь на запитання 1-6; виберіть одну правильну відповідь поиіркуйте ст. 240
парагр. 52 дайте відповідь на запитання 1, 3, 4 ст. 243; виберіть одну правильну відповідь поиіркуйте ст. 243
Творче завдання ст. 244.
Самоконтроль знань з теми ст. 244

Сталий розвиток
Турбота про зір. Рухливість. Зміни індивідуального способу життя. Рослинни - наші друзі. Важливість для людини існування рослин. Рослини в твоїй оселі. Домашній сад, домашній город, "зелена аптека".

Хімія

парагр. 34 до значення експериментального методу в хімії (ст. 185), вп. 1 ст. 190, вп. 3, 4 ст. 191 тести на ст. 195 - 198. Домашній експеримент , завд. 2 ст. 199

Основи здоров'я

парагр. 19 намалюй модель безпеки дорожнього руху у вигляді трикутника "Дорога", "Людина", "Транспортний засіб". Розглянь ситуації - мал. 35 ст. 125
парагр. 20 Назвіть переваги і недоліки мотоциклів, крос-тест ст. 129; завд. 1, 2 ст. 129. Розглянь блок-схему на ст. 130.
парагр. 21 завд. 1 ст. 133, завдання в групах ст. 135, небезпека купання б, г, г ст. 138

9 клас

Біологія
парагр. 48, таблиця "Основні екосистеми світу":
Тип екосистеми
характеристика
Лісові екосистеми

Екосистеми трав'яних ландшафтів

Водні екосистеми

парагр. 49 перевірте здобуті знання завд. 1, 4, 6, 7 ст. 208
парагр. 50 поміркуйте ст. 211
парагр. 51 перевірте здобуті знання завд. 1-5; поміркуйте ст. 213
парагр. 52 перевірте здобуті знання завд. 1-4; поміркуйте ст. 217

 Сталий розвиток
Здорове харчування та спосіб життя. Правила співжиття людей, які забезпечують здоровя. Толерантність. Права і свободи, честь і гідність людей. Транчформація конфліктів. Командна взаємодія. Лідерство. Вимоги до організації. Взаємовідносини.

Хімія 
парагр. 36 завд. 4, 7, 10 ст. 191
парагр. 37 завд. 6, 8 ст. 196
парагр. 38 завд. 8, 12, 13, 15, 17 ст. 201

Основи здоров'я
парагр. 22 завд. 3 ст. 155, створоіть герб родини (мал. 40 ст. 156)
завд. 3 ст. 157
парагр. 23 завд. 2 ст. 162
парагр. 24 завд. 1, 2 ст. 167 завдання в групах ст. 169




5 клас історія 
Практична робота.
Тема. Розповідь про пам'ятку історії або пам'ятник, установлений у рідному селі (на вибір)

Контрольна робота № 2.
Тема. Історія України в пам'ятках.
https://naurok.com.ua/uzagalnennya-vivchenogo-materalu-istoriya-ukra-ni-v-pam-yatkah-5-klas-163859.html



Тема. Праця і господарство: колись і сьогодні.

Завдання: описати сучасний стан господарства свого села.
Вправа "Допоможи словам знайти своє місце в таблиці: пшенниця, корова, ткацтво, серп, жито, ячмінь, овес, рало, коні, соха, просо, лимарство, вівці, бондарство, гончарство, плуг, яблуко, плетіння, бджільництво, виноградарство.
Землеробство
Скотарство
Ремесла




  Накресліть схему традиційних занять населення: які з них відійшли у минуле, а які характерні і для сьогоднішнього села?


6 клас  історія
Тема. Виникнення Риму 

Тема. Римська республіка 5-1 ст. до Р.Х.

Тема. Пунічні війни

Тема. Утворення Римської середземноморської держави

7 клас історія України
Тема. Початок литовського та польського володарювання на українських землях
завдання: скласти кросдат, історичний портрет історичної постаті(на вибір)

Тема.  Українські землі під владою Литви та Польщі наприк. 14- у15 ст.

Тема. Українські землі у складі Угорщини, Молдовії та Мосоковської держави

7 клас всесвітня історія
Тема. Держави Центральної та Східної Європи
Завдання. Підготувати розповідь про розкол учасників гуситського руху від імені таборита.

Тема. Угорщина. Польське королівство

8 клас всесвітня історія
Тема. Просвітництво і промислова революція

Тема Освічений абсолютизм

9 клас історія України
Тема. Освіта, наука, вплив процесів модернізації на суспільне та повсякденне життя.

9 клас Всесвітня історія
Тема. Міжнародні відносини наприк. ХІХ - поч. ХХ ст.

9 клас мистецтво
Тема. Телебачення: погляд у світ
Завдання: використовуючи сучасні технології, створіть музичний відеокліп або рекламу.

9 клас правознавство
Тема. Адміністративні правопорушення. Адміністративна відповідальність неповнолітніх.
                                                          Тест

1. Протиправна, винна дія чи бездіяльність, що посягає на державний або громадський порядок, 
власність, права і свободи громадян - це ... 
а) адміністративне правопорушення,  б) Злочин, в) Кримінальне правопорушення 

2. Склад адміністративного правопорушеннявключає: 
а) ОБ'єкт адміністративного правопорушення, б) Об'єктивну сторону правопорушення,
 в) суб'єкт правопорушення, г) суб'єктивну сторону правопорушення, д) правопорушення,
 е) відповідальність 

3. Обов'язок особи, яка вчинила адміністративний проступок, нести відповідальність за свої 
протиправні дії в межах установленого законом стягнення - це ...
 а) адміністративний проступок, б) адміністративна відповідальність, в) злочин,
 г) об'єктивна сторона правопорушення 

4. Визначте лише адміністративні стягнення:
 а) попередження, б) штраф, в) штрафні бали, г) адміністративний арешт,
 д) конфіскація предмета, грошей, отриманих у наслідок адміністративного правопорушення,
 е) позбавлення спеціального права, наданого громадянину, є) громадські роботи, ж) ув'язнення 

5. Адміністративний арешт призначається тільки судом терміном 
а) до 15 діб, б) до 20 діб, в) до 25 діб, г) до 5 діб 

6. Адміністративний арешт може бути застосований 
 а) до вагітних жінок, б) до жінок, що мають дітей до 12 років, в) до неповнолітніх,
 г) до інвалідів І-ІІ груп, д) до повнолітніх осіб 

7. До неповнолітніх осіб віком від 16 до 18 років, які вчинили адміністративний проступок,
 можуть бути застосовані 
а) публічне вибачення перед потерпілим, б) попередження, в) догана або сувора догана,
 г) передача неповнолітніх під нагляд батьків або соіб, які їх замінюють, д) штраф,
 е) виправні роботи, є) адміністативний арешт 

8. Іван П. (18) років, поспішаючи на заняття, забув вдома гаманець і намагався проїхати
 в трамваї. не сплачуючи за проїзд. Визначте вид правопорушення (якщо таке наявне) 
а) Не було правопорушення,  б) Адміністративне правопорушення, в) Злочин 

Тема. Кримінальні правопорушення. Кримінальна відповідальність неповнолітніх

Узагальнення "Адміністративні правопорушення та адміністративна відповідальність. 
Злочини та кримінальна відповідальність неповнолітніх" https://naurok.com.ua/test/start/172807

Практичне заняття "Особливості адміністративної та кримінальної відповідальності неповнолітніх".

Узагальнення розділу "Неоповнолітні як субєкти цивільних, сімейних, трудових, 
адиміністративних і кримінальних правовідносин" 

6 клас географія
Тема. Біосфера та грунти.

Тема. Природні комплекси як наслідок взаємозвязків між компонентами природи

Тема. Географічна оболонка. Природні зони.
теорія + презентація + тест https://geografiamozil2.jimdofree.com/%D0%B3%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%

Завдання: 
1) Підготувати виступ на тему "Вплив господарської діяльності людини на грунтовий покрив, рослинність і 
тваринний світ суходолу та океану".
2) Виконати практичну роботу №7 "Складання опису одного з природних комплексів своєї місцевості"

Узагальнення "Біосфера та грунти. Природні комплекси" 
тест (завдання ЗНО Біосфера") https://geografiamozil2.jimdofree.com/%D0%B3%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B2%D0%BD%D0%

7 клас географія
Тема. Євразія (узагальнення)
   
              Контрольна робота "Євразія" https://naurok.com.ua/kontrolna-robota-vraziya-167406.html

Тема. Тихий океан. Острови в Тихому океані.

Кто живет на дне Марианской впадины? https://www.youtube.com/watch?v=4Kz_BDj38J0

Практична робота №12 "Позначення географічних обєктів та течій Тихого океану на контурній карті"

Тема. Атлантичний океан. 

История Атлантического океана https://www.youtube.com/watch?v=Xz1YxycE5IQ

Практична робота №12 "Позначення географічних обєктів та течій Атлантичного океану на контурній карті"

8 клас географія 
Тема. Густота населення в світі і в Україні. 
теорія https://www.schoollife.org.ua/gustota-naselennya-terytorialni-vidminnosti-gustoty-naselennya-v-sviti-j-ukrayini-8-klas-geografiya/
ПРАКТИЧНЕ ЗАСТОСУВАННЯ:
Дайте відповіді на запитання, використовуючи карту «Населення» атласу.
1. Обчисліть середню густоту населення України (74 чол/км2 – на 2015 рік).
2. Порівняйте з густотою населення Росії (8,4) та кра­їнами Європи: Польща (124 чол/км2), Італія (197 чол/км2), Німеччина (232 чол/км2).
3. Назвіть області, які мають найбільшу густоту населення.
4. В яких областях висока густота сільського населення? Поясніть.
5. Чо му в межах Луганської, Запорізької, Закарпатської областей населення розміщено вкрай нерівномірно?
6. Як розвиток економіки впливає на густоту населення?
7. Зробіть припущення, у якій області (Запорізькій чи Херсон­ській) і чому вища середня густота населення.
8. Який вплив мала Чорнобильська трагедія на розміщення на­селення?
9. Визначити густоту населення Дніпропетровської області.

Тема. Міські  та сільські населені пункти. Критерії їх розмежування в Україні та країнах світу. Класифікація міст.
Тема. Урбанізація. Міські агломерації. Мегаполіси. Субурбанізація. Хибна урбанізація. 


9 клас географія
онлайн-тест на тему Торгівля" https://naurok.com.ua/test/start/173811
онлпйн-тест на тему "Туризм" https://naurok.com.ua/test/turizi-yogo-vidi-167922.html
презентація ваша "Туристичний маршрут ..."

Тема. Наукова діяльність. Освіта. Охорона здоровя.

Тема. Фінансові послуги. Компютерне програмування.

Тема. Аутсорсинг
Узагальнення:

9 клас мистецтво
Тема. Фотомистецтво та реклама.
презентація https://naurok.com.ua/prezentaciya-do-uroku-mistectva-9-kl-na-temu-fotomistectvo-ta-reklama-18202.html
теорія https://history.vn.ua/pidruchniki/masol-art-9-class-2017/16.php
Завдання: 
1. Створити рекламний відеоролік про охорону довкілля.
2. Сфотографуйте цікаві куточки свого ркаю  та оформити в формі презентації.
онлайн тест https://naurok.com.ua/test/start/7935

8 клас мистецтво
Тема. Реалістичний стиль в образотворчому мистецтві
теорія http://vospitatel.ucoz.ua/load/8_klas_mistectvo_uroki_30_31_realistichnij_stil_v_obrazotvorchomu_mistectvi/4-1-0-600
Завдання:
1. Намалюй реалістичну композицію в побутовому жанрі на тему українських народних обрядів (кольорові олівці).
2. Намалюй сатиричну картину, карикатуру чи шарж на тему з життя сучасного підлітка (кольорові олівці, онлай)
онлайн тест https://naurok.com.ua/test/start/7037

Тема Реалістичний стиль у музичному мистецтві
теорія http://vospitatel.ucoz.ua/load/8_klas_mistectvo_urok_32_realistichnij_stil_v_muzichnomu_mistectvi/4-1-0-601
онлайн тест https://naurok.com.ua/test/start/273454

9 клас всесвітня історія
Тема. Науа і техніка. Літературв і мистецтво (кінець 18-початок 20 ст.)
теорія https://naurok.com.ua/urok-na-temu-nauka-i-tehnika-literatura-i-mistectvo-kinec-hviii-hih-st-29879.html
Завдання:
1. Підготувати виступ про вченого або винахідця.
2. Скласти кросдат на дану тему.
3. Підготувати повідомлення про 
      А. Внесок Людвіга ван Бетховена
       Б. Італійський скрипаль та композитор Нікколо Поганіні
       В. Реформатор Джузеппе Верді
       Г. Російський композитор М. Глинка
4. На основі поданого матеріалу визначаємо основні напрямки літератури та їх риси
 



неокласицизм
                     романтизм                       реалізм                                   натуралізм         символізм

Тема. Практичне заняття. Зародження масової культури. 
https://history.vn.ua/lesson/world-history-2017-lessons-9-class/32.php

9 клас історія України
Тема. Література, театр, архітектура, образотворче та музичне мистецтва
теорія https://naurok.com.ua/urok-muzika-teatr-obrazotvorche-mistectvo-arhitektura-xviii-persho-polovinni-xix-st-37136.html
презентація https://naurok.com.ua/prezentaciya-literatura-teatr-i-muzichne-mistectvo-50456.html
                     https://www.youtube.com/watch?v=5c_8J3QSDvY

Практичне заняття.
Тема. На основі аналізу доступних джерел укласти історичний портрет мецената, діяча української науки чи мистецтва другої половини ХІХ - на початку ХХ ст.

9 клас правознавство
Тема. Професія "юрист". Юристи в нашому житті.
теорія https://history.vn.ua/pidruchniki/ratyshnyak-the-basis-of-legal-studies-9-class-2017/30.php


Тема. Правоохоронні органи.
теорія https://history.vn.ua/pidruchniki/ratyshnyak-the-basis-of-legal-studies-9-class-2017/30.php


Практичне заняття
Тема. Ігровий суд - кримінальний процес.
https://history.vn.ua/pidruchniki/ratyshnyak-the-basis-of-legal-studies-9-class-2017/32.php
Виконати завдання в кінці конспекта урока 

Практичне заняття.
Тема. Ігровий суд - цивільнний процес
https://history.vn.ua/pidruchniki/ratyshnyak-the-basis-of-legal-studies-9-class-2017/32.php
Виконати завдання в кінці конспекта урока.

8 клас всесвітня історія
Тема. Міжнародні відносини 18 ст.
теорія https://history.vn.ua/lesson/vsesvitnya-istorya-8-class-gisem-rozrobki/29.php

Тема. Англійські колонії у Північній Америці. Війни за незалежність ( 1775-1783 рр.). Утворення США.
https://history.vn.ua/lesson/vsesvitnya-istorya-8-class-gisem-rozrobki/30.php

Практичне заняття.
Тема. Повсякденне життя в країнах Західної Європи у 18 ст.
https://history.vn.ua/lesson/vsesvitnya-istorya-8-class-gisem-rozrobki/31.php

7 клас всесвітня історія
Тема.Північно-Східна Русь у 12 - першій половині 14 ст.
Тема. Утворення та зміцнення Московської держави.
https://geomap.com.ua/uk-wh7/1176.html
онлайн тест https://naurok.com.ua/test/start/211748 та https://naurok.com.ua/test/start/198382

7 клас історія України
Тема. Соціальний устрій та господарське життя в Україні в другій половині 14-у 15 ст.
теорія https://naurok.com.ua/urok-z-temi-socialniy-ustriy-ta-gospodarske-zhittya-v-ukra-ni-u-drugiy-polovini-hiv---pershiy-polovini-hvi-st-74602.html
презентація https://www.youtube.com/watch?v=qxjxW-r84qM
онлайн тест https://naurok.com.ua/test/start/271705 та https://naurok.com.ua/test/socialniy-ustriy-i-gospodarske-zhittya-ukra-ni-druga-polovina-14---15st-248606.html

6 клас  історія
Тема. Релігія, сімя і виховання. 
теорія https://vseosvita.ua/library/konspekt-uroku-religia-sima-i-vihovanna-pobut-i-povsakdenne-zitta-za-casiv-respubliki-137506.html
Заповніть таблицю та виконати завдання, які знаходяться після таблиці.

Тема. Криза Римської республіки.
теорія - презентація https://naurok.com.ua/prezentaciya-do-uroku-z-vsesvitno-istori-na-temu-kriza-rimsko-respubliki-reformi-brativ-rakhiv-44651.html

Тема. Перший тріумвірат і диктатура Цезаря.
відеоурок https://www.youtube.com/watch?v=O8zZ11Ybqv0
онлайн-тест https://naurok.com.ua/test/start/269650

Практичне заняття.
Тема. Скласти історичний портрет Цезаря.
 https://naurok.com.ua/urok-praktichne-zanyattya-istorichniy-portret-yuliya-cezarya-149549.html

Узагальнення. 
Тема. Стародавній Рим за царської та республіканської доби.
онлайн-тест https://naurok.com.ua/test/start/83501

5 клас історія
Тема. Місто та село. Заняття та життя населення в українських містах і селах у минулому і тепер.
теорія https://naurok.com.ua/konspekt-uroku-z-istori-ukra-ni-dlya-5-go-klasu-na-temu-misto-ta-selo-zanyattya-ta-umovi-zhittya-naselennya-v-ukra-nskih-mistah-i-selah-u-minulomu-i-sogodni-32821.html

Виконати завдання в кінці конспекта. 

Тема. Наука та освіта. Школи й університети на українських теренах.
теорія https://naurok.com.ua/konspekt-uroku-z-istori-ukra-ni-dlya-5-go-klasu-na-temu-nauka-ta-osvita-shkoli-y-universiteti-na-ukra-nskih-terenah-zrostannya-roli-rozumovo-praci-32816.html

Практичне заняття.
Тема. Міні-проект про родинні традиції та свята. 
Форма роботи: буклет або електронна презентація з фотоматеріалом.

Узагальнення на тему "Усе має минуле"


8 клас географія
Тема. Етноси. Найпоширеніші мовні сімї. Одно- та багатонаціональні країни.
теорія-презентація https://www.youtube.com/watch?v=x8ajl9A09ME
                                         https://naurok.com.ua/prezentaciya-do-uroku-geografi-dlya-8-klasu-z-temi-etnosi-odnonacionalni-ta-bagatonacionalni-kra-ni-174778.html

Тема. Національний склад населення України.
Завдання:
1. Проведіть дослідження "Відомі українці та вихідці з України в інших країнах".
2. Складіть схему етнічної родовідної своєї родини, указавши ПІБ члена родини та його національність.

Тема. Релігійний склад населення. https://naurok.com.ua/urok-svitovi-religi-regionalni-vidminnosti-religiynih-viruvan-v-ukra-ni-30893.html
Завдання: Знайти крилаті вислови відомих людей про релігію.

Тема. Трудові ресурси. Зайнятість населеня. Проблеми зайнятості населення.
https://naurok.com.ua/urok-z-geografi-na-temu-trudovi-resursi-kilkist-i-yakist-trudovih-resursiv-ekonomichno-aktivne-naselennya-zaynyatist-naselennya-problemi-zaynyatosti-naselennya-8-klas-30251.html
Завдання: 
1. За  інтернетресурсами (life.pravda.com.ua/society/2009/08/28/25602/; zno.ua/.../yaki-profesiji-sogodni-najbilsh-populyarni-v-ukraj) знайдіть інформацію про 20 найперспективніших професій наступного десятиліття. Уявіть собі, що ви очолюєте приватне підприємство. Які ви­моги до працівника ви поставите.
2. .* Підготувати буктрейлер з вивченої теми.
3.** Підготувати відповіді на проблемні запитання:
Запропонуйте шляхи подолання безробіття
Запропонуйте шляхи збільшення економічно активного населення.

КОНТРОЛЬНА РОБОТА № 2
Тема. Населення України та світу.
АБО https://naurok.com.ua/kontrolna-robota-naselennya-svitu-ta-ukra-ni-66073.html (завдання 10 не виконуємо)

8 клас біологія
парагр. 53, виберіть одну правильну відповідь ст.247.
парагр. 54, поміркуйте та творсе завдання 2 на ст. 251.
парагр. 55, складіть памятку "Наслідки безконтрольного вживання гармонів" ст.254.
парагр. 56, завд. на ст.258.
парагр. 57, поміркуйте ст.263.
парагр. 58, творче завдання ст. 266, самоконтроль з теми ст. 267.
парагр. 59, виберіть одну правильну відповідь, поміркуйте ст.271.
 сімї та окремих її членів.парагр. 61, виберіть одну правильну відповідь ст. 276.
парагр. 62, творче завдання ст. 279, самоконтроль знань з теми ст. 280.

Уроки сталого розвитку
1. План дій щодо розведення і збереження рослин.
2. Твій внесок у справу збереження ресурсів.
3. Досяжні цілі. Оцінки й побажання щодо свого майбутнього.
4. Визначення бажаних змін у способі життя.

Хімія
1. Повідомлення "Поширення у природі та використання оксидів, основ, кислот і середніх солей і їх вплив на довкілля та здоровя людини".
2. ПР №1 ст. 172 - 175: варіант 1.1 -завд. 1,4; варіант 1.2 -завд.1,4; варіант 1.3 -завд.3,4; варіант 1.4 -завд. 1,3,4; варіант 2.3 -завд.1,3.
3. ПР№2 ст. 193-194: завдання 2 (а-е), завдання 3,4,5,7,8.
4. Міні-проекти "Неорганічні речовини-представники основних класів у будівництві й побуті" і "Хімічний склад і використання мінералів".

Основи здоровя
парагр. 22, завд.1 ст. 139, встанови відповідність ст.144.
парагр. 23, завд.1 ст. 145, ст.149 (екологічний проект).
парагр. 24, завд.1 ст. 155.
парагр. 25, завд.1,2 ст. 156, повідомлення про ситуації, коли необхідно вдаватися до самозахисту.
парагр. 26, завд.1 ст. 161, завд. 1-3 ст.164.
парагр. 27, назвіть відомі вам види шахрайства, проаналізуйте ст. 167.
парагр. 28, завд.для команд ст. 173. Повідомлення "Безпека в Інтернеті".

9 клас біологія
парагр. 53, тест на закріплення знань ст.223, 224.
парагр. 54, перевірте здобуті знання 3, 4, 6 сст. 229.
парагр. 55, поміркуйте ст.234.
парагр. 56, перевірте здобуті знання завд. 5 та поміркуйте ст.237.
парагр. 57, перевірте здобуті знання завд.5, 6 та поміркуйте ст.242.
парагр. 58, перевірте зддобуті знання завд. 3,5,6 ст.245, тест на закріплення знань ст.245-247.

Уроки сталого розвитку
1. Шляхи отримання інформації та навчання. Способи навчання протягом історії людства та сьогодні.
2. Кроки щодо навчання, які можна здійснити у повсякденному житті.
3. Організаціні проблеми навчання та передачі досвіду.
4. Мій внесок у справу збереження ресурсів.
5. Оцінки й побажання щодо свого майбутнього. Визначення бажаних змін у стилі життя.

Хімія
парагр. 39 завд.6,7,9,10 ст.206,207
парагр. 40 завд.4,5,8 ст.211. ПР№5 ст.212-213 завд. 1,2.
парагр. 41 завд.3,5 ст.215 тестовий контроль ст.213-220.
парагр. 42 завд.2,6 ст.224.
парагр. 43 завд.6 ст.229.
парагр. 44 завд.8 ст.234.
Навчальні проекти по темах від 11 до 23 (вибрати два) ст. 237.

Основи здоровя
парагр. 25 завд.1,2 ст.171.
парагр. 26 завд.1,2 ст. 185 
тест для самоконтролю ст.187,188
парагр. 27 завд.1,2 ст.191, завд.2,3 ст.192.
парагр. 28 завд.1 ст.195, завд.1,2 ст.201
парагр. 29 завд.1,2 ст.202, завд.2 ст.206
парагр. 30 завд.1,2 ст.209
тест для самоконтролю ст.219

7 клас географія
Тема. Індійський океан
https://naurok.com.ua/indiyskiy-okean-osoblivosti-geografichnogo-polozhennya-doslidzhennya-indiyskogo-okeanu-relef-dna-osoblivosti-prirodi-okeanu-12649.html
онлайн-тест https://naurok.com.ua/test/start/8343
Практична робота №12 "Позначення географічних обєктів та течій Індійського океану на контурній карті"

Тема. Північний Льодовитий океан
https://vseosvita.ua/library/konspekt-uroku-z-temi-pivnicnij-lodovitij-okean-geografia-7-klas-25760.html
Практична робота №12 "Позначення географічних обєктів та течій Північного Льодовитого  океану на контурній карті"


Підсумковий урок. Тема. Океани.
онлайн-тест https://naurok.com.ua/test/start/8351

6 клас географія
Тема. Кількість на селення Змелі. Розселення, його густота.
презентація https://naurok.com.ua/prezentaciya-do-uroku-na-temu-kilkist-i-rozmischennya-naselennya-zemli-30822.html

Тема. Людські раси. Найчисельніші народи світу
теорія https://vseosvita.ua/library/kilkist-i-rozmisenna-naselenna-zemli-kilkist-naselenna-zemli-29734.html
онлайн-тест https://naurok.com.ua/test/start/9054

9 клас мистецтво
Тема. Поширення мистецтва: музеї, галереї, бібліотеки. 
теорія і завдання в кінці теми (одне на вибір, крім №1) http://vospitatel.ucoz.ua/news/mistectvo_9_klas_za_l_masol_uroki_29_30_poshirennja_mistectva_muzeji_galereji_biblioteki/2018-03-08-2605 
презентація !!! https://naurok.com.ua/prezentaciya-do-uroku-29-poshirennya-mistectva-muze-galere-27562.html
ОНЛАЙН_ТЕСТ https://naurok.com.ua/test/start/8019

8 клас мистецтво
Тема. Стильовий синтез. Творчість Т.Шевченка і М.Лисенка.
http://vospitatel.ucoz.ua/load/8_klas_mistectvo_urok_33_stilovij_sintez_tvorchist_tarasa_shevchenka_i_mikoli_lisenka/4-1-0-602
онлайн-тест https://naurok.com.ua/test/start/374398
Завдання: 
1. Створи емблему фольклорного фестивалю (графіка).
2. Створи колаж для оформлення диска "Шевченко і музика" (за бажанням застосуйте компютерну графіку).
(На вибір)

9 клас всесвітня історія
Узагальнення на тему "Розвиок культури і повсякденне життя (кінець 18 -початок 19 ст.). 
онлайн-тест https://naurok.com.ua/test/start/381894

9 клас історія України
Тема. Практичне заняття. "Наш край в другій половині ХІХ - на початку ХХ ст." 
форма роботи: на ваш вибір.

8 клас всесвітня історія
Тема. Китай та Японія в 16-18 ст.
ребуси https://vseosvita.ua/library/rebusi-na-temu-kitaj-ta-aponia-v-16-18-stolitti-135282.html

8 клас історія України
Підсумкова контрольна робота  за ІІ семестр https://naurok.com.ua/pidsumkova-kontrolna-robota-z-istori-ukra-ni-za-ii-semestr-8-klas-25846.html

7 клас всесвітня історія
Тема. Турецька держава.
Презентація https://naurok.com.ua/prezentaciya-osmanska-imperiya-mehmed-ii-49518.html

Тема. Індія.
https://www.youtube.com/watch?v=tAx-04pOnpw
Завдання: скласти 10 тестових завдань.

Тема. Китай.
відео https://www.youtube.com/watch?v=UAOCj8inlNY
          https://www.youtube.com/watch?v=GEvoSFwfG5w

Тема. Узагальнення "Турецька держава. Індія. Китай"
онлайн-тести https://naurok.com.ua/test/start/393723
                         https://naurok.com.ua/test/start/387783
                         https://naurok.com.ua/test/start/380651

7 клас Історія України
Тема. Культурне життя в Україні в ІІ половині 14 - у 15 ст.
відео https://www.youtube.com/watch?v=yQzYR-KnbGk
Скласти сканворд або кросворд.

Тема. Наш край в ІІ половині 14 - у 15 ст.
Форма роботи: довільна.

Тема. Узагальнення. Українські землі у складі ВКЛ та інших держав у ІІ половині 14-15 ст.
Завдання: в підручники виконати тести.

6 клас історія 
Тема. Римська імперія доби принципату.
відео https://www.youtube.com/watch?v=nYbbFz1saf8

Тема. Місто Рим і його повсякденне життя
відеоурок https://www.youtube.com/watch?v=1TElzN7jwgw

Тема. Виникнення християнства. Християнська церква. 
відео https://www.youtube.com/watch?v=AE2bwyJb5kg

Практичне заняття. Культура Стародавнього Риму (за підручником).


Тема. Занепад Римської імперії
відеоурок https://www.youtube.com/watch?v=sowSGrK1uPY

Практичне заняття Історичні джерела про суспільне і господарське життя і духовний світ давніх словян (за підручником).

УЗАГАЛЬНЕННЯ "РИМСЬКА ІМПЕРІЯ"  https://naurok.com.ua/test/start/394598


5 клас історія
Тема. Що такий історичний факт, історична особа, історичне дослідження.
теорія https://naurok.com.ua/golovni-cili-piznannya-minulogo-fah-istorika-istorichni-praci-pro-ukra-nu-ta-h-avtori-164196.html

Тема. Історія, історики, письменники та поети.
теорія https://history.vn.ua/pidruchniki/gisem-introduction-to-history-5-class-2018/25.php
онлайн-тест https://naurok.com.ua/test/start/54723

Практичне заняття. 
Тема. Повідомлення з історії родини, презентація родового дерева.

Контрольна робота. Дослідники історії. Усе має минуле. https://naurok.com.ua/kontrolna-robota-4-doslidniki-istori-use-mae-minule-131323.html

ПІДСУМКОВА КОНТРОЛЬНА РОБОТА ЗА ІІ СЕМЕСТР https://naurok.com.ua/pidsumkova-kontrolna-robota-z-istori-ukra-ni-za-ii-semestr-178565.html

6 клас географія
Тема. Держави світу.
Виконати практичну роботу №8. "Позначення на к/к кордонів найбільших держав у різних частинах світу та їх столиць"

Тема. Вплив людини на природу.
відео https://www.youtube.com/watch?v=S9caPlf5ioU
 відео "15 способів зберегти природу"    https://www.youtube.com/watch?v=KZIq-bIAs8o
мультфільм  https://www.youtube.com/watch?v=JZL8EqG7YoI     
Завдання: 
1. написати твір-есе на тему "Мій внесок у покращенні екологічної ситуації рідного села".
2. Дослідження "Розробка міні-проєкту з утилізації побутових відходів"

Підсумкова к/р за ІІ семестр https://naurok.com.ua/test/start/407613
КОНТРОЛЬНА РОБОТА ЗА РІК https://naurok.com.ua/test/start/408153

7 клас географія
Тема. Використання природних багатств материків та океанів.
в кінці конспекта є д/з, виконайте.

Тема. Екологічні проблеми материків і океанів.
Дослідження "Шляхи розвязування екологічних проблем".

ПІДСУМКОВА К/Р ЗА ІІ СЕМЕСТР https://naurok.com.ua/test/start/408900

8 клас географія
Тема. ГП, адміністративно-територіальний устрій, історія формування ірозвитку Дніпропетровської області.

Тема. Особливості природних умов і ресурсів Дніпропетровської області.

Тема. Природокористування. Обєкти природно-заповідного фонду Дніпропетровської області.
Презентуйте в любій формі про один природно-заповідний обєкт нашої області.
Дослідження (екскурсія) Ознайомлення з обєктами природи своєї місцевості".https://vseosvita.ua/library/urok-no67-doslidzenna-ekskursia-oznajomlenna-z-obektami-prirodi-svoei-miscevosti-140207.html

Тема. Населення регіону.

УЗАГАЛЬНЕННЯ. ПРИРОДА ТА НАСЕЛЕННЯ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Підсумкова робота за ІІ семестр з географії 8 клас https://naurok.com.ua/test/start/407250 ТА https://naurok.com.ua/test/start/405869

9 клас географія
Тема. Глобальні проблеми людства.
Завдання: знайти статті в періодичній пресі про заходи щодо розвязування глобальних проблем на Україні.

Тема. Сталий розвиток - стратегія людства на ХХІ століття.
тут же є домашнє завдання-виконайте.
Дослідження "Прояв глобальних проблем у своїй області".

Підсумкова робота Третинний сектор економіки - https://naurok.com.ua/test/start/403913
                                    Глобальні проблеми людства - https://naurok.com.ua/test/start/409560


6 клас історія 
Тема.Внесок народів стародавнього світу в історію людства. Роль стародавнього періоду в історії України.
https://vseosvita.ua/library/pidsumkove-uzagalnenna-do-kursu-vnesok-narodiv-starodavnogo-svitu-v-istorii-ludstva-rol-starodavnogo-periodu-v-istorii-ukraini-190691.html

Підсумкова контрольна робота за ІІ семестр - https://naurok.com.ua/pidsumkova-kontrolna-robota-z-istori-6-klas-ii-semestr-173257.html

7 клас Історія України
РІЧНА ПІДСУМКОВА КОНТРОЛЬНА РОБОТА https://naurok.com.ua/richna-pidsumkova-kontrolna-robota-z-istori---7-klas-114529.html

7 клас всесвітня історія
РІЧНА ПІДСУМКОВА КОНТРОЛЬНА РОБОТА https://naurok.com.ua/urok-uzagalnennya-kontrolna-robota-131682.html

8 клас всесвітня історія
Тема.Індія та Персія в 16-18 ст.
презентація https://naurok.com.ua/prezentaciya-indiya-ta-persiya-v-xvi-xviii-st-167878.html
онлайн-тест https://naurok.com.ua/test/start/7905

Контрольно-дистанційна робота з всесвітньої історії 8 й клас https://naurok.com.ua/test/start/385491

9 клас історія України
Практичне заняття.
Тема. Наш край в ІІ половині ХІХ - на початку ХХ ст.
(В ДОВІЛЬНІЙ ФОРМІ)

Тема. Узагальнення "Повсякденне життя та культура України в середині ХІХ - на початку ХХ ст."
онлайн-тест https://naurok.com.ua/test/start/453671

РІЧНА КОНТРОЛЬНА РОБОТА З ІСТОРІЇ УКРАЇНИ. https://naurok.com.ua/test/start/457847

9 клас історія всесвітня
Тема. Узагальнення "Розвиток культури і повсякденне життя (кінець 18-поч.20ст.).
онлайн-тест https://naurok.com.ua/test/start/399554

Тема. Основні ідеї, здобутки, виклики "довгого" ХІХ ст.
           Внесок українського суспільства в загальноєвропейську культурну спадщину ХІХ ст.
теорія https://history.vn.ua/pidruchniki/sshypak-2017-world-history-9-class/34.php

Контрольна робота з Всесвітньої історії ІІ семестр https://naurok.com.ua/test/start/458498

9 клас правознавство
Тематична контрольна робота на тему "Якщо право - це професія" https://naurok.com.ua/test/start/459553

Контрольна робота ІІ семестр https://naurok.com.ua/test/start/457704

9 клас мистецтво
Тема. Мистецтво в діалозі культур.

Тема. Узагальнення Панорама мистецт. https://history.vn.ua/pidruchniki/masol-art-9-class-2017/19.php



8 клас мистецтво

Тема. ІІ семестр узагальнення https://naurok.com.ua/test/start/458276

КОНТРОЛЬНА РОБОТА "Панорама мистецтв". https://naurok.com.ua/test/start/454979


11.01.21 р. 6 клас історія Тема. Греція в ХІ - VІ ст. до н.е. https://www.schoollife.org.ua/tema-yak-rozvyvalas-hretsiya-u-viii-vi-st-do-n-e-vsesvitnya-istoriya-istoriya-ukrajiny-6-klas-nova-prohrama/

Немає коментарів:

Дописати коментар